Změny v telefonických kontaktech

Od pátku 18. 10. bude zrušena pevná telefonická linka do školní kuchyně.

Nové telefonní číslo do školní kuchyně, již nyní funkční: 777 720 688. Na tomto telefonu lze dítěti odhlásit obědy, prosíme vždy formou sms.

Telefonní číslo 736 765 130 zůstává pouze pro mateřskou školu, nezasílejte tam již odhlášení obědů.

Úplně nové telefonní číslo do školní družiny a na paní učitelky ZŠ: 778 599 090. Pro konzultace volejte pedagogům v době 7:40 - 8:00 a po vyučování. Informace o nepřítomnosti dítěte zasílejte vždy formou sms nebo rovnou přes edookit. Na základě sms nelze dítě pustit domů ze školy ani školní družiny.

Plavecký výcvik

První lekce proběhne v pondělí 9.9.2019, předpokládaný odjezd autobusu v 8:00 hodin z autobusové zastávky, odchod ze školky v 7:50 hodin.

S sebou: ručník, sprchový gel, plavky, sáček na mokré plavky, děti s delšími vlásky koupací čepici. Svačinku a pitný režim zajistí školka.

Výcvik se týká se středňáků a předškoláků, prosíme o vyjádření na nástěnce.

Zahájení provozu mateřské školy

Nový školní rok začíná v mateřské škole běžným celodenním provozem. Školka je otevřena vždy od 6:30 do 16:00.

Bezpečná školka

Naše školka se přihlásila do projektu Bezpečná školka. Podmínkou přidělení certifikátu bylo splnění přísných podmínek. Naše školka v auditu uspěla.

Provoz mateřské školy: