Rok ve školce

Pečení muffinů na zahradní slavnost

Procházka do lesa

Divadélko Rolničky

Již tradičně nás navštívilo oblíbené divadélko Rolničky, tentokrát s pohádkou "Jak Krtek zachránil les". Dětem se představení moc líbilo, a tak jsme se rozhodli, že nás v druhém pololetí navštíví znovu.

Opičí dráha

Stejně jako loni jsme si vyhradili každou středu pro pohybové aktivity - opičí dráhy. Tady je ukázka z té první.

Malování na keramiku

V rámci dopoledního programu nás ve školce navštívila keramická dílnička. Přivezli krásné hrníčky, které si děti pomalovaly svými vlastními motivy a obrázky. Tyto hrníčky pak zůstanou ve školce na pitný režim.

První dny ve školce

První dny ve školce jsme se věnovali především seznámení s prostředím, adaptaci nových dětí a seznámení mezi sebou navzájem. Děti se naučily své značky, zapamatovaly místo u stolečku i v ložnici. Hrály jsme s dětmi spoustu her na opakování jmen, naučily se pár pravidel, říkadla s pohybem a tanečky. Hráli jsme si s hračkami, slavili narozeniny, učili se hodový taneček "Červený šátečku".